проект специалиста светотехника

Спеціальність "Світлотехніка і джерела світла" універсальна, оскільки на основі базової підготовки, вона дає можливість знайти себе в різних сферах: науково-дослідної, виробничої, проектної, менеджерської. Крім того, вона унікальна завдяки поєднанню технічних аспектів світла з естетичними (оволодіння основами архітектури, колориметрії).

Спеціаліст з світлотехніки це фахівець, проектує освітлення простору в якому живе або працює людина. Светодізайнери, на відміну від електрика, орієнтується в першу чергу на естетичну складову: наскільки гармонійно виглядатиме світлова композиція і світильники які її створюють у поєднанні з архітектурою приміщення, дизайном інтер'єру.

Светодізайнери працює в тісному зв'язку з іншими фахівцями - дизайнерами інтер'єрів, ландшафтними архітекторами, інженерами комунікацій і електриками.

пример проекта светотехникаПідготовкою кадрів в Центрі заочного навчання для светотехнічної  галузі займається Кафедра «Світлотехніки та джерел світла» Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, яка оснащена прекрасною лабораторною базою, до складу якої входять, зокрема «Лабораторія світлового дизайну» та «Центр світлотехничних вимірювань», атестований на право проведення вимірювань.

Програма спеціальності орієнтована на інтеграцію знань фізичних особливостей світла - фізика, геометрична оптика, фізіологічна оптика; знання основ психофізіологічного сприйняття - колориметрия, знань психоемоційного дії освітлення на спостерігача, технічних знань в області освітлення - основи світлотехніки, електротехніки, знань принципів дії і конструювання джерел світла, світлових приладів; промислового дизайну - естетика проектування, правила конструювання світлових приладів, закони ергономіки; розуміння законів побудови простору - історія архітектури, конструювання і проектування архітектурного простору, дизайн.

Светотехника и источники света

Випускаюча кафедра співпрацює з багатьма підприємствами:

• Національний науковий центр "Інститут метрології";
  • ПО "Маяк"; Інститут фізики напівпровідників НАН України ім. В. Є. Лашкарьова, м.Київ;
  • Полтавський завод газорозрядних ламп;
  • Український науково-дослідний інститут джерел світла;
  • Харківське КП «Міськсвітло»;
  • Фізико-технічний інститут НАН України, м.Харків;
  • Підприємство "ПЕК-АУТ", м.Харків;
  • НВО "САУ", м.Харків;
  • Харківський завод "Світло шахтаря";
  • ХПЗ ім. Т. Шевченка; ПО "Ватра" (Тернопіль) ВО "Іскра" (Львів);
  • Підприємство "Харківобленерго";
  • Інститут медицини і праці України;
  • ТОВ "Світлодіодні технології України», м.Харків;
  • ДП "Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування".

Випускники заочного відділення спеціальність «Світлотехніка і джерела світла» є фахівцями широкого профілю. Глибока підготовка з природничо-наукових і спеціальних дисциплін, а також у сфері інформаційних технологій, забезпечує їм можливість швидкої адаптації в наукових установах, на виробничих підприємствах, фірмах і комерційних структурах, дозволяє успішно вирішувати виробничі проблеми і практичні завдання.

Про професію.

Приклади робіт світлодизайнерів.

Прием документов в магистратуру с 16 по 31 января 2017г. Экзамены - с 01 по 07 февраля 2017г.

Прийом заяв та документів на старші курси на базі диплому молодшого спеціалиста    в лютому-березні 2017

Запрошуємо абітурієнтів на дистанційну форму навчання

Прийом на дистанційну форму навчання за спеціальностями:

- "Економіка підприємства"

- "Облік і аудит"

- "Менеджмент"

- "Туризм"

- "Готельно-ресторанна справа"

- "Охорона праці"

На сайті 28 гостей та 17 користувачів

Підписка на новини ЦЗН

Введіть свою email адресу: