Студентам 5-го курсу терміново з`явитися у каб. 213 з питання відрахування!

vidrahuv 5Студентам 5-го курсу терміново з`явитися у каб. 213 з питання відрахування!

 

ЕБП-2

Коновалов Євгеній Сергійович

Лапухіна Оксана В`ячеславівна

 

ЕБП-3

Задорожня Юлія Віталіївна

Масалітіна Вероніка Олександрівна

Нечипорчук Тетяна Володимирівна

Осіння Валерія Анатоліївна

Політовська Аліна Ігорівна

 

ЕПМГ-1

Александрова Ганна Анатоліївна

Бебко Світлана Петрівна

 

ЕПМГ-4

Антоненко Дмитро Сергійович

Верховська Наталія Володимирівна

Вінявська Марина Олександрівна

Геращенко Ірина Олександрівна

Кузнецова Анастасія Василівна

Максимович Оксана Вікторівна

Матюшенко Тетяна Ярославівна

Чиркіна Наталія Олександрівна

 

ОіА-1

Бикова Вікторія Анатоліївна

Калінчук Оксана Олександрівна

Карацюба Вероніка Володимирівна

Черченко Сергій Олегович

Шеховцова Дар`я Олександрівна

 

ОіА-3

Гришко Ганна Юріївна

Трачук Олена Петрівна

Тумаш Наталя Віталіївна

Холод Ганна Павлівна

Яковенко Наталія Вікторівна

 

МОМГ-1

Босенко Ігор Григорович

Ємельяненко Микола Іванович

Мельник Анастасія Володимирівна

Озеров Олександр Олександрович

 

МОМГ-3

Гладич Сергій Григорович

Мірошніченко Руслан Владиславович

Попова Дар`я Олександрівна

Чепела Дмитро Євгенович

Шепеленко Катерина Сергіївна

 

МГКТС-1

Гейдаров Руслан Ельманович

Голубенко Юлія Юріївна

Соляник Катерина В`ячеславівна

 

МГКТС-2

Дармо Катерина Євгеніївна

Завада Лілія Юріївна

 

МГКТС-3

Лиман Анастасія Володимирівна

Мирошниченко Михайло Олександрович

 

ГОТ-1

Бойко Юлія Олександрівна

Босенко Кристина Ігорівна

Решетнік Марина Олександрівна

Шарапова Альона Володимирівна

 

ГОТ-2

Бурджаліані Катерина Кахаберівна

Гаврилова Олександра Владиславівна

 

ТУР-1

Бережна Ганна Олександрівна

Іваненко Отар Олегович

Лесюк Аліна Ігорівна

 

ЕОНС-1

Євдокімова Анна Вікторівна

Вошева Марія Олександрівна

Свічкар Альона Володимирівна

Солоха Аліна Сергіївна

 

ЕОНС-2

Геворкян Меланія Мкртичівна

Гузенко Вікторія Юріївна

Жаркова Оксана Володимирівна

Малюк Артем Олександрович

Моліна Олександра Олександрівна

Овчаренко Наталія Сергіївна

Орєхова Ганна Анатоліївна

Сергієнко Маргарита Григорівна

Тарасевич Наталія Володимирівна

Тарасенко Тетяна Володимирівна

 

ГІС-1

Веселянська Вікторія Олександрівна

Горкавенко Анастасія Юріївна

Дрозд Антон Олегович

Ішмуродов Владислав Сергійович

Калантаєвська Ксенія Володимирівна

Колодяжна Оксана Олегівна

Комок Дмитро Сергійович

Ткаченко Анна Олександрівна

 

ТГВ-1

Біленко Вікторія Валеріївна

Карабельська Анна Олегівна

Корчан Альона Олександрівна

Хоменко Анатолій Вікторович

Ярошенко Наталя Вадимівна

 

ТГВ-2

Войтенко Максим Анатолійович

Колодяжний Руслан Вячеславович

Кухаренко Ігор Володимирович

Лисенко Анна Володимирівна

Макаренко Ігор Михайлович

Рогальська Аліна Сергіївна

Сталинський Дмитро Олександрович 

 

ТГВ-3

Біданець Олександр Сергійович

Гаргацев Рамазан Шірванович

Кириченко Олексій Георгійович

Мальцева Вікторія Василівна

Марченко Сергій Григорович

Полозов Роман Валерійович

 

ТОРБ-1

Мустяца Олександр Сергійович

 

МБГ-1

Довгуль Оксана Ігорівна

Катихін Максим Олександрович

Туру Валерій Вікторович

Шопінська Яна Юріївна

 

МБГ-2

Браславець Аліна Олександрівна

Жукова Марина Дмитрівна

Кисленко Владислав Вікторович

Кузнєцова Неля Андріївна

Луценко Євгеній Сергійович

Пауль Едгар

 

ПЦБ-1

Гурич Ярослав Анатолійович

Лисенюк Катерина Володимирівна

Савченко Станіслав Едуардович

 

СДС-1

Долгопол Володимир Ілліч

Славіогло Ілля Федорович

Шарун Аміль Ілгам огли

 

ЕСЕ-1

Бойко Євген Петрович

Левченко Сергій Олексійович

Матвієнко Євгеній Сергійович

Ступаков Олексій Ігорович

Трубін Антон Романович 

 

ЕТ-1

Дзюбан Роман-Стефаній Дмитрович

Лавринович Катерина Олександрівна

Онопко Владислав Дмитрович

Проскурнін Герман Олександрович

 

СА-1

Гриценко Денис Андрійович

 

СТ-1

Лисокобилка Ігор Васильович

 

ОП-1

Федін Антон Віталійович

 

ОР-1 (ТС)

Ганзій Анастасія Геннадіївна

Момот Дмитро Олександрович

Тарін Володимир Вікторович

 

ОПР-1

Курило Ігор Володимирович

Мищенко Андрій Андрійович

 


Прием документов в магистратуру с 16 по 31 января 2017г. Экзамены - с 01 по 07 февраля 2017г.

Прийом заяв та документів на старші курси на базі диплому молодшого спеціалиста    в лютому-березні 2017

Запрошуємо абітурієнтів на дистанційну форму навчання

Прийом на дистанційну форму навчання за спеціальностями:

- "Економіка підприємства"

- "Облік і аудит"

- "Менеджмент"

- "Туризм"

- "Готельно-ресторанна справа"

- "Охорона праці"

детальніше

На сайті 66 гостей та 15 користувачів

Підписка на новини ЦЗН

 

Введіть свою email адресу:

Хто відвідує