Про факультет

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова - одне з найстаріших вищих навчальних закладів в Україні - освітньо-науковий комплекс вищого рівня акредитації. Університет готує кадри для управління процесами розвитку життєдіяльності міст та населених пунктів, веде підготовку інженерних кадрів для комплексу спеціальностей і спеціалізацій, які охоплюють технічні та соціально-економічні сфери функціонування сучасних міст, здійснюють широкий спектр наукових досліджень в галузі міського хозяйства.

Історія факультету заочного навчання почалася з 1958 року у вигляді заочного відділення в складі вечірнього факультету. Перший випуск відбувся 1964 року - 17 осіб. З 1964 по 2011 р.р. факультетом заочного навчання було випущено 17688 фахівців, які працюють в різних галузях економіки в багатьох регіонах України, ближнього і далекого зарубіжжя.

У 1976/1977 навчальному році створено окремий факультет заочного навчання. Першим деканом заочного факультету c 1977 по 1984 рік став доц. Бойко Б.П. З 1984 по 2001 рік - деканом заочного факультету був доц. Тимофєєв В.А. З 2001 по 2007 рік - доц. Золотов С.М.

З 2007р. факультет очолює проф. Хворост Микола Васильович. Допомагають декану в його роботі заступники:

доц. Жигло О.О., доц. Сєріков Я.О., доц. Колонтаєвський О.П.

Роботу зі студентами ведуть методисти: Дон В.А., Олексенко Т.А., Панченко Л.В., Пономаренко О.А., Подвігіной Т.Д.

Сьогодні факультет заочного навчання - найбільший факультет в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова, на якому навчається близько 5000 студентів з України, Росії, Білорусії, Туркменістану.

Факультет веде підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст», і «магістр» з усіх спеціальностей денної форми навчання.

Повний термін навчання фахівців на факультеті становить:

• «бакалавр» - 4,5 року;

• «спеціаліст» та «магістр» 6 років.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» приймаються на скорочену форму навчання відповідного напряму підготовки.

Професорсько-викладацький склад університету проводить практичні та лабораторні заняття, керують розробкою курсових і дипломних проектів.

Для студентів мають можливість приїхати в університет в період між сесіями, факультетом заочного навчання організовується проведення консультацій на кафедрах.

Для проживання під час сесій студентам факультету надається гуртожиток.

Навчаючись на заочному факультеті ХНУМГ імені О.М.Бекетова, студент має можливість отримати освіту в найбільш престижному вищому навчальному закладі України без відриву від основної діяльності. Традиційно високий рівень вимог до підготовки фахівців забезпечує пріоритетний інтерес як вітчизняних, так і зарубіжних роботодавців до наших випускникам.

 

Контактна інформація: 61002, м.Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, ауд. 212.

тел .: (057) 707-32-73, 707-33-18

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Прием документов в магистратуру с 16 по 31 января 2017г. Экзамены - с 01 по 07 февраля 2017г.

Прийом заяв та документів на старші курси на базі диплому молодшого спеціалиста    в лютому-березні 2017

Запрошуємо абітурієнтів на дистанційну форму навчання

Прийом на дистанційну форму навчання за спеціальностями:

- "Економіка підприємства"

- "Облік і аудит"

- "Менеджмент"

- "Туризм"

- "Готельно-ресторанна справа"

- "Охорона праці"

детальніше

На сайті 60 гостей та 14 користувачів

Підписка на новини ЦЗН

 

Введіть свою email адресу:

Хто відвідує