Електронна бібліотека

 Електронна бібліотека ХНУМГ


Електронна бібліотека ХНУМГ імені О.М. Бекетова або цифровий репозиторій знаходится за адресою http://eprints.kname.edu.ua

Для того, щоб здійснювати пошук потрібної літератури з ХНАМГ в цифровому репозиторії Вам необхідно зарегестрировать і створити обліковий запис (натиснути соответсвующие кнопки на сторінці і необхідно виконати всі записи), якщо пошук здійснюється з ПК ХНАМГ по локальній мережі реєстрація не обов'язкова. Після цього Ви можете здійснювати пошук за такими параметрами: "Пошук по Років", "Пошук по Темам", "Пошук по Відділам", "Пошук по Типами".

"Пошук по Рокам": у цьому розділі необхідно вибрати потрібний рік, наприклад 2010, де відкривається весь перелік виданих матеріалів за цей рік за алфавітом по авторам.

"Пошук по Темам": у цьому розділі необхідно вибрати потрібну тему, наприклад "Бібліографічні документи" і у вікні вибрати необхідний документ (стаття, книга, методичка і т.д.).

"Пошук по Відділам": у цьому розділі необхідно вибрати необхідний відділ, краще по іменах факультету і підлягає йому кафедрі, наприклад "Факультет електричного транспорту" і "Кафедра електричного транспорту". У вікні з'являється перелік по роках, вибираємо, наприклад 2010, відкривається нове вікно з переліком виданих матеріалів по кафедрі електротранспорту за 2010. Вибираємо за букві алфавіту прізвище автора і його видання.

"Пошук по Типами": у цьому розділі необхідно вибрати тип видання, наприклад "Книга", в переліку, що знаходимо потрібне видання.

 


Прием документов в магистратуру с 16 по 31 января 2017г. Экзамены - с 01 по 07 февраля 2017г.

Прийом заяв та документів на старші курси на базі диплому молодшого спеціалиста    в лютому-березні 2017

Запрошуємо абітурієнтів на дистанційну форму навчання

Прийом на дистанційну форму навчання за спеціальностями:

- "Економіка підприємства"

- "Облік і аудит"

- "Менеджмент"

- "Туризм"

- "Готельно-ресторанна справа"

- "Охорона праці"

детальніше

На сайті 53 гостей та 17 користувачів

Підписка на новини ЦЗН

 

Введіть свою email адресу:

Хто відвідує