ПАРАЛЕЛЬНЕ НАВЧАННЯ

У сучасному світі час дуже швидкоплинний і люди мають вміти швидко приймати рішення і робити декілька речей водночас, маючи додаткові знання і навички в декіькох галузях професійної діяльності.

Деякі роботодавці слідуючи правилу "чим більше тим краще" віддають перевагу тим працелюбним і охочим до знань працівникам які мають дві вищі освіти. Хтось може подумати, що 5 років навчання, аби отримати один диплом, а потім ще 3, щоб отримати другий - це занадто, та ще й якщо додати 12 років школи, то виходить взагалі, що на навчання ми півжиття витрачаємо. Така перспектива радує не багатьох, тому і отримати другу освіту можуть лише так би мовити найстійкіші, спраглі до знань студенти. Але сьогодні ви маєте можливість отримувати другу вищу освіту паралельно з першою, це економить вам 3 роки і підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці. Адже, як уже згадувалось раніше, згідно зі статистичними даними, великі підприємства і щедрі роботодавці часто віддають перевагу претендентам, які мають не тільки солідний досвід роботи, а й дві вищі освіти. До слова, при цьому, нерідко дві вищі освіти працівників мають особливе значення для керівників великих фірм. А зарплати, в більшості випадків, вище, ніж у фахівців з однією вищою освітою. Для тих людей, які стурбовані своїм майбутнім, оптимальним рішенням виявляється можливість отримання двох дипломів відразу. Мова йде про так званий подвійний диплом!

Паралельне навчання, як таке, сформовано таким чином, щоб самі студенти, які вже володіють деяким досвідом практичної роботи в різних областях, попередньо отримавши другу освіту, змогли б, згодом, успішно конкурувати на ринку праці. При цьому, враховуючи чинні умови програми паралельного навчання, для отримання другої вищої освіти наявність першого диплома не обов'язкова. Отримання навичок і знань за двома спеціальностями здійснюється одночасно. В результаті, людині вдається в значній мірі заощадити час, і досить швидко зайнятися побудовою блискучої кар'єри. Пару відповідних спеціальностей можна підібрати відразу, ще до безпосереднього вступу до навчального закладу, відштовхуючись від суміжності професій і, звичайно ж, від своїх інтересів. Так вдасться найбільш раціонально використовувати відведений для навчання період часу, не витрачаючи його даремно. Це також гарний варіант для тих людей, які на можуть визначитися, щоб вони хотіли вивчати. Паралельне здобування двох дипломів може допомгти вирішити подібну проблему.

Крім того, про отримання паралельної освіти можуть задуматися і ті студенти, які вже закінчують другий курс ХНУМГ імені О. М. Бекетова. Вони можуть приступати до отримання додаткового диплома вже з третього курсу. В результаті, вони вже, наприклад, будуть здатні вирішити деякі завдання вищої математики, написати програму для ПК і т.д. Історично склалося так, що практично усе основне навантаження в університеті лягає на плечі студентів на перших трьох курсах. Потім через практику та інші відволікаючі чинники, яких, треба сказати, чимало, амбіції зростають, а от активність в одержанні знань падає. Необхідно враховувати і цей факт, приймаючи рішення отримати другий диплом. До слова, додаткову вищу освіту в рамках згаданої програми паралельного навчання в наші дні пропонується в тому числі ХНУМГ імені О. М. Бекетова, які представляють її як найбільш ефективний спосіб отримання знань і навичок. А от можливість значною мірою економити на другому дипломі здатні надати далеко не всі університети.

Тому, якщо ви відчуваєте у собі сили і бажання отримати другу вищу освіту - варто замислитися. Фахівці Центру заочно-дистанційного навчання ХНУМГ імені О. М. Бекетова допоможуть вам визначитись з реалізацією можливості паралельного навчання.

 


З Покровою та Днем Захисника України!

Pokrova

  

Шановні викладачі і студенти!

Приміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Захисника України !

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою і символізують зв’язок поколінь, давню історичну козацьку традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро і  благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

День Захисника України - це свято, яке увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на протязі всієї багатовікової української історії. Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто і сьогодні стоїть на варті незалежності України.

 У це світле свято зичимо вам особистого щастя, сімейного затишку, козацького здоров'я, невичерпної енергії та миру!

 

Прийом на бакалавріат

 Emblema CZN

 

БАКАЛАВРІАТ

ПРИЙОМ 2019 РОКУ

 

2fea08b74ed4a08ba61b13af0c5fa53d

 

Детальніше

Прийом до магістратури

 

Emblema CZN

 

МАГІСТРАТУРА

ПРИЙОМ 2019 РОКУ

 

 9qMF7VADpYRT

 

Детальніше

Заочне навчання

 Emblema CZN

ЗАОЧНЕ НАВЧАННЯ

2019 РОКУ

Zaoch navch

 Поновлення

на вакантні місця

відбувається протягом року

Паралельне навчання

 Emblema CZN

ПАРАЛЕЛЬНЕ

НАВЧАННЯ

2019 РОКУ

Dystan navch

 

Детальніше

 

Хто відвідує

На сайті 42 гостей та користувачі відсутні